Čas na serveru 22:36:07

Jan Švankmajer
Cukřenka

Id: 173401

Cukřenka

  •  / Cukřenka / Jan Švankmajer
  •  / Cukřenka / Jan Švankmajer
  •  / Cukřenka / Jan Švankmajer
  •  / Cukřenka / Jan Švankmajer
  •  / Cukřenka / Jan Švankmajer
  •  / Cukřenka / Jan Švankmajer
  •  / Cukřenka / Jan Švankmajer

plastika, glazovaný porcelán, rozměr cca 66,5 x 32,5 cm, signováno na spodní straně monogramem, datováno, drobné oděrky v glazuře na povrchu, stav viz foto

zobrazeno: 3708x

Vyvolávací cena:
15 000

24 000