Čas na serveru 09:52:30

Jan Svoboda
Jarní sad IV.

Id: 307801

Jarní sad IV.

  •  / Jarní sad IV. / Jan Svoboda

olej/plátno, rozměr 71 x 55 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, lehce poškozené kovové olištování

zobrazeno: 3979x

Vyvolávací cena:
3 800

12 000