Čas na serveru 22:29:17

Jan Trampota
Barevné střechy

Id: 268603

Barevné střechy

  •  / Barevné střechy / Jan Trampota

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto, v minulosti restaurováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1533x

Vyvolávací cena:

23 000

Příhozy: 51