Čas na serveru 11:40:48

Jan Trampota
Břízky u vody

Id: 2104

Břízky u vody

  •  / Břízky u vody / Jan Trampota

olej/karton, rozměr 33,5 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1907, vzácně se vyskytující velmi rané dílo, drobné oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2806x

Vyvolávací cena:

22 300