Čas na serveru 06:28:07

Jan Trampota
Motiv z Nové Vsi

Id: 67604

Motiv z Nové Vsi

  •  / Motiv z Nové Vsi / Jan Trampota

olej/plátno/karton, rozměr 33 x 39 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem roku 1915, zničený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2434x

Vyvolávací cena:

10 500