Čas na serveru 04:30:41

Jan Trampota
Pečín v zimě

Id: 116805

Pečín v zimě

  •  / Pečín v zimě / Jan Trampota

olej/překližka, rozměr 28,5 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, na zadní straně výstavní razítko Topičova salonu, oděrky na rámu viz foto

zobrazeno: 4158x

Vyvolávací cena:

44 000

Příhozy: 57