Čas na serveru 23:50:17

Jan Trampota
Pečín v zimě

Id: 116805

Pečín v zimě

  •  / Pečín v zimě / Jan Trampota

olej/překližka, rozměr 28,5 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, na zadní straně výstavní razítko Topičova salonu, oděrky na rámu viz foto

zobrazeno: 4098x

Vyvolávací cena:

44 000

Příhozy: 57