Čas na serveru 23:38:58

Jan Trampota
Podzim

Id: 353102

Podzim

  •  / Podzim / Jan Trampota
  •  / Podzim / Jan Trampota
  •  / Podzim / Jan Trampota

pastel/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1138x

Vyvolávací cena:

9 000