Čas na serveru 21:56:38

Jan Trampota
Pohled na vesnici

Id: 203502

Pohled na vesnici

  •  / Pohled na vesnici / Jan Trampota

tempera/papír, rozměr 51 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, obraz poškozen tečkami v pravém spodním rohu viz foto, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4233x

Vyvolávací cena:

3 600