Čas na serveru 00:03:22

Jan Trampota
Řeka pod skalou

Id: 102408

Řeka pod skalou

  •  / Řeka pod skalou / Jan Trampota

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 65 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2118x

Vyvolávací cena:

13 600