Čas na serveru 03:57:46

Jan Trampota
Řeka pod skalou

Id: 102408

Řeka pod skalou

  •  / Řeka pod skalou / Jan Trampota

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 65 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2142x

Vyvolávací cena:

13 600