Čas na serveru 22:30:44

Jan Trampota
Vesnice pod rozkvetlým stromem

Id: 139908

  •  / Vesnice pod rozkvetlým stromem / Jan Trampota

olej/karton, rozměr 49,5 x 69 cm, signováno uprostřed dole, datováno 23, na zadní straně výstavní razítko Mánes z roku 1925, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2157x

Vyvolávací cena:
7 000

69 500

Příhozy: 73