Čas na serveru 08:46:35

Jan Trampota
Z periférie

Id: 232201

Z periférie

  •  / Z periférie / Jan Trampota

olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 852x

Vyvolávací cena:

10 000