Čas na serveru 07:46:54

Jan Trefný
Chaloupky v údolí

Id: 241404

Chaloupky v údolí

  •  / Chaloupky v údolí / Jan Trefný

olej/plátno, rozměr viditelný 57,3 x 41,3 cm, značeno vpravo dole, datováno, volné plátno, oděrky na rámu

zobrazeno: 578x

Vyvolávací cena:

6 400