Čas na serveru 17:00:05

Jan Trefný
Lesní potok

Id: 133101

Lesní potok

  •  / Lesní potok / Jan Trefný
  •  / Lesní potok / Jan Trefný
  •  / Lesní potok / Jan Trefný

olej/plátno, rozměr 75 x 95 cm, signováno vpravo dole, datováno 1930, vzácně se vyskytující "Mařákovec", oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1656x

Vyvolávací cena: