Čas na serveru 17:30:15

Jan Trefný
Zahradní motiv

Id: 110202

Zahradní motiv

  •  / Zahradní motiv / Jan Trefný

olej/plátno, rozměr 67 x 55 cm, signováno vpravo dole, rámováno, původní stav viz foto, vzácně se vyskytující "Mařákovec", konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1746x

Vyvolávací cena:

16 000