Čas na serveru 01:49:41

Jan Uprka
Dětské procesí

Id: 37205

Dětské procesí

  •  / Dětské procesí / Jan Uprka

olej/plátno, rozměr 57 x 114 cm, mnogram vpravo dole, vytvořeno dle námětu otce Joži Uprky viz publikace vydaná k pátému výročí umělcovy smrti č. katalogu 15 od Štěpána Ježe, 20. - 30. léta 20. století, původní adjustace, původní dobrý stav

zobrazeno: 3169x

Vyvolávací cena:
2 800

14 000