Čas na serveru 20:49:08

Jan Václav Kautský
Zarostlá tůňka

Id: 106005

Zarostlá tůňka

  •  / Zarostlá tůňka / Jan Václav Kautský

olej/plátno, rozměr 47 x 60 cm, nesignováno, odborně čištěno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2382x

Vyvolávací cena:
8 000

43 000