Čas na serveru 07:24:50

Jan Václav Sládek
Dívka a měsíc

Id: 27801

Dívka a měsíc

  •  / Dívka a měsíc / Jan Václav Sládek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 50 x 38 cm, signováno vpravo dole, datace, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2098x

Vyvolávací cena:

7.6.2016, 22:27:00

24.5.2016 9:27 1 500 Kč