Čas na serveru 09:01:48

Jan van Haensbergen - okruh
Portrét neznámého šlechtice

Id: 492502

Portrét neznámého šlechtice

  •  / Portrét neznámého šlechtice / Jan van Haensbergen - okruh

olej/plátno, rozměr 37 x 30 cm, neznačeno, rámováno, v minulosti restaurováno, provedena rentoiláž, krakelovaná malba

zobrazeno: 204x

Vyvolávací cena:

13 200