Čas na serveru 17:11:05

Jan Vlček
Souboj

Id: 264916

Souboj

  •  / Souboj / Jan Vlček
  •  / Souboj / Jan Vlček
  •  / Souboj / Jan Vlček

malba/sololit, rozměr 48 x 89 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 1844x

Vyvolávací cena:

7 000