Čas na serveru 08:15:53

Jan Vlček
Souboj

Id: 264916

Souboj

  •  / Souboj / Jan Vlček
  •  / Souboj / Jan Vlček
  •  / Souboj / Jan Vlček

malba/sololit, rozměr 48 x 89 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 624x

Vyvolávací cena:

2 200

2020,10-1,05,19,39,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu