Čas na serveru 10:56:53

Jan Vochoč
Krajina

Id: 127601

Krajina

  •  / Krajina / Jan Vochoč
  •  / Krajina / Jan Vochoč
  •  / Krajina / Jan Vochoč

olej/lepenka/plátno, rozměr 22,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole s místopisem a datací 1884, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3165x

Vyvolávací cena:

3 700