Čas na serveru 06:23:19

Jan Vyčítal
Strhaná pípa

Id: 171810

Strhaná pípa

  •  / Strhaná pípa / Jan Vyčítal

kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu cca 15 x 29,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 4333x

Vyvolávací cena:

3 300