Čas na serveru 07:34:09

Jan Vyleťal
Geometrická kompozice

Id: 1923

Geometrická kompozice

  •  / Geometrická kompozice  / Jan Vyleťal

akryl/plátno, rozměr plátna 60 x 50 cm, signováno vpravo dole monogramem, datováno 2005, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 2822x

Vyvolávací cena:

6 000