Čas na serveru 05:44:06

Jan Vyleťal
Gravitační čočka - B

Id: 1804

Gravitační čočka - B

  •  / Gravitační čočka - B / Jan Vyleťal

akryl/plátno, rozměr plátna 80 x 60 cm, signováno, datováno a věnováno na zadní straně JV 2006, dobrý původní stav

zobrazeno: 2391x

Vyvolávací cena:

9.3.2015, 21:03:00

9.3.2015 20:56 5 500 Kč