Jan Wijnants - následovník
Krajina s figurální stafáží
Id: 494601
olej/plátno, rozměr 27,5 x 21 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 364x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
2024,05-1,14,20,00,00
minimální příhoz 500 Kč