Čas na serveru 10:52:26

Jan Wolf
Krajina

Id: 2086

Krajina

  •  / Krajina / Jan Wolf
  •  / Krajina / Jan Wolf
  •  / Krajina / Jan Wolf

olej/plátno, rozměr plátna 39 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 71, autorsky olištováno, původní stav

zobrazeno: 2746x

Vyvolávací cena:
1 800

2 100