Čas na serveru 23:56:12

Jan Wolf
Krajina

Id: 2086

Krajina

  •  / Krajina / Jan Wolf
  •  / Krajina / Jan Wolf
  •  / Krajina / Jan Wolf

olej/plátno, rozměr plátna 39 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 71, autorsky olištováno, původní stav

zobrazeno: 3086x

Vyvolávací cena:
1 800

2 100