Čas na serveru 07:57:17

Jan Wolf
Krajina II.

Id: 64807

Krajina II.

  •  / Krajina II. / Jan Wolf
  •  / Krajina II. / Jan Wolf
  •  / Krajina II. / Jan Wolf
  •  / Krajina II. / Jan Wolf

olej/karton, rozměr 40 x 57 cm, signováno vpravo dole, datováno 1972, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1425x

Vyvolávací cena: