Čas na serveru 07:10:16

Jan Wolf
Ledová krajina

Id: 261904

Ledová krajina

  •  / Ledová krajina / Jan Wolf
  •  / Ledová krajina / Jan Wolf
  •  / Ledová krajina / Jan Wolf

olej/lepenka, rozměr 20 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1858x

Vyvolávací cena:
800

1 100