Čas na serveru 10:43:36

Jan Wolf
Přístav

Id: 101003

Přístav

  •  / Přístav / Jan Wolf
  •  / Přístav / Jan Wolf
  •  / Přístav / Jan Wolf
  •  / Přístav / Jan Wolf

olej/karton, rozměr 34 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno 1971, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2356x

Vyvolávací cena:

9 500

Příhozy: 48