Čas na serveru 13:57:17

Adam a Eva v ráji

Id: 193108

Adam a Eva v ráji

  •  / Adam a Eva v ráji / Jan  Zrzavý

hnědá křída/papír, rozměr ve výřezu 11 x 13,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, pravost posoudila a potvrdila PhDr. Jana Orlíková

zobrazeno: 2956x

Vyvolávací cena:

52 700

Příhozy: 61