Čas na serveru 13:29:24

Anděl

Id: 640

Anděl

  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý

litografie, rozměr ve výřezu 26 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, č. 57/100, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2913x

Vyvolávací cena:
3 200

16 100