Čas na serveru 13:20:00

Anděl

Id: 220304

Anděl

  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý

lept/papír, rozměr ve výřezu 24 x 16 cm, značeno v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitel získal přímo od autora

zobrazeno: 9851x

Vyvolávací cena:

36 000

Účastníci: 19

Příhozy: 59