Čas na serveru 11:53:04

Anděl

Id: 1407

Anděl

  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý

litografie/papír, rozměr tisku 22,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 44/100, volně loženo, zabarveno od nevhodné pasparty, list je v horní a spodní části přeložen

zobrazeno: 1875x

Vyvolávací cena:
2 800

18 500

Příhozy: 52