Čas na serveru 06:33:13

Anděl

Id: 1501

Anděl

  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý

litografie/papír, signováno vlevo dole, rozměr ve výřezu 24,5 x 16,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 6793x

Vyvolávací cena:

29 500

Příhozy: 56