Čas na serveru 03:54:39

Anděl

Id: 333501

Anděl

  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý

suchá jehla/papír, rozměr tisku 23 x 14 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4250x

Vyvolávací cena:

33 000

Příhozy: 65