Čas na serveru 02:42:21

Anděl

Id: 388508

Anděl

  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý

lept/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 15,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystaven Mgr. Šárkou Molnárovou

zobrazeno: 1997x

Vyvolávací cena:

18 502