Čas na serveru 14:20:42

Anděl

Id: 471412

Anděl

  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý

lept/papír, rozměr ve výřezu 38 x 20 cm, značeno a číslováno ve spodní části, značeno monogramem v tisku v horní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 968x

Vyvolávací cena:

22 000