Čas na serveru 14:23:12

Anděl

Id: 32906

Anděl

  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/ručně kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 7240x

Vyvolávací cena:

26 100