Čas na serveru 13:33:19

Anděl

Id: 40818

Anděl

  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 7 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2462x

Vyvolávací cena:
2 200

9 700