Čas na serveru 10:12:45

Anděl

Id: 54603

Anděl

  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 11,3 x 8,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1520x

Vyvolávací cena:

24 000

Příhozy: 55