Čas na serveru 11:26:57

Anděl II.

Id: 819

Anděl II.

  •  / Anděl II. / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl II. / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl II. / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl II. / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl II. / Jan  Zrzavý

litografie/papír, rozměr 22,5 x 15 cm, signováno vpravo dole tužkou Jan Zrzavý, vlevo dole č. 6/100, levá strana papíru zvlněna, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2789x

Vyvolávací cena:
3 800

25 000