Čas na serveru 02:01:23

Anděl IV

Id: 356306

Anděl IV

  •  / Anděl IV / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl IV / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl IV / Jan  Zrzavý

lept/pastel/papír, rozměr listu 38 x 29 cm, značeno a popsáno ve spodní části, autorský tisk, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2665x

Vyvolávací cena:

16 111