Čas na serveru 05:51:19

Autoportrét

Id: 462203

Autoportrét

  •  / Autoportrét / Jan  Zrzavý
  •  / Autoportrét / Jan  Zrzavý
  •  / Autoportrét / Jan  Zrzavý
  •  / Autoportrét / Jan  Zrzavý
  •  / Autoportrét / Jan  Zrzavý
  •  / Autoportrét / Jan  Zrzavý
  •  / Autoportrét / Jan  Zrzavý

tužka/papír, rozměr listu 15 x 10 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v autorově monografii Jan Zrzavý (naps. Miroslav Lamač, Praha 1980) na str. 4, přiložena originální korespondence s autorovou ošetřovatelkou Editou Loskotovou (publikováno v autorově monografii Miroslav Lamač: Jan Zrzavý, Praha 1980 (str. 3), přiložena originální fotografie V. Zlámala s poděkováním za přání k autorovým 85. narozeninám

zobrazeno: 1303x

Vyvolávací cena:

17 500