Čas na serveru 10:32:35

Autoportrét

Id: 462204

Autoportrét

  •  / Autoportrét / Jan  Zrzavý
  •  / Autoportrét / Jan  Zrzavý
  •  / Autoportrét / Jan  Zrzavý
  •  / Autoportrét / Jan  Zrzavý

tužka/papír, rozměr ve výřezu 14 x 9,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v autorově monografii Jan Zrzavý, naps. Miroslav Lamač, Praha 1980, str. 4

zobrazeno: 1089x

Vyvolávací cena:

4 100