Čas na serveru 13:34:29

Autoportrét

Id: 72105

Autoportrét

  •  / Autoportrét / Jan  Zrzavý
  •  / Autoportrét / Jan  Zrzavý
  •  / Autoportrét / Jan  Zrzavý
  •  / Autoportrét / Jan  Zrzavý

kresba uhlem/tužka/papír, rozměr ve výřezu 59 x 40 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně přiloženo potvrzení Dr. Františka Dvořáka z 12. 10. 1994, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 1543x

Vyvolávací cena:
15 000

21 000