Čas na serveru 21:18:26

Bárka na pobřeží

Id: 342003

Bárka na pobřeží

  •  / Bárka na pobřeží / Jan  Zrzavý

pastel/papír, rozměr listu 19,7 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 412x

Vyvolávací cena:

93 000

2022,02-1,21,20,28,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu