Čas na serveru 22:31:58

Bárka na pobřeží

Id: 342003

Bárka na pobřeží

  •  / Bárka na pobřeží / Jan  Zrzavý

pastel/papír, rozměr listu 19,7 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 11745x

Vyvolávací cena:

290 000

Účastníci: 21

Příhozy: 79