Čas na serveru 03:37:11

Bárky na moři

Id: 241604

Bárky na moři

  •  / Bárky na moři / Jan  Zrzavý

pastel/kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 12 x 18 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznaleký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 6419x

Vyvolávací cena:

140 000

Účastníci: 24

Příhozy: 116