Čas na serveru 02:26:16

Bárky na pobřeží

Id: 272809

Bárky na pobřeží

  •  / Bárky na pobřeží / Jan  Zrzavý

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 18 x 32 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně včetně potvrzení pravosti od Dr. Fr. Dvořáka z roku 1999, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 3200x

Vyvolávací cena:
9 000

44 000

2020,11-1,10,21,56,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 48