Čas na serveru 18:35:15

Bárky na pobřeží

Id: 272809

Bárky na pobřeží

  •  / Bárky na pobřeží / Jan  Zrzavý

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 18 x 32 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně včetně potvrzení pravosti od Dr. Fr. Dvořáka z roku 1999, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 11561x

Vyvolávací cena:
9 000

235 000

Účastníci: 32

Příhozy: 117