Čas na serveru 06:49:20

Bárky na pobřeží

Id: 329303

Bárky na pobřeží

  •  / Bárky na pobřeží / Jan  Zrzavý

skica tužkou/papír, rozměr ve výřezu 18 x 32 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, ústně konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 5584x

Vyvolávací cena:

71 001

Účastníci: 25

Příhozy: 94