Čas na serveru 04:01:53

Bárky na pobřeží

Id: 7901

Bárky na pobřeží

  •  / Bárky na pobřeží / Jan  Zrzavý

voskový pastel/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 27,3 cm, signováno vpravo dole, datováno 1950, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně věnování R. Lukavskému, obraz pochází ze sbírky Radovana Lukavského

zobrazeno: 13796x

Vyvolávací cena:
38 000

190 000

Příhozy: 78