Čas na serveru 07:30:58

Bárky na rybníku

Id: 289309

Bárky na rybníku

  •  / Bárky na rybníku / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 30 x 44,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 4702x

Vyvolávací cena:

86 000

Účastníci: 25

Příhozy: 66